KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7041206
nr 704 1206
Pastell
Herrporträtt, 1800-tal, 44x36 Empireram
Utrop:
2.000 kr
måndag 20 juni 2011
kl 17:57:03